Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

United Nieruchomości

Młynarska 14/E Wrocław

Mapa

575 880...

575 880 930

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

O nas

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z naszym biurem możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowe własne "M".
Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

104

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia United Nieruchomości

Filtruj

310 000 zł17 m² 18 235,29 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję mikroapartament inwestycyjny - kawalerkę o powierzchni 17 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny, (lata 90te) zlokalizowany w Kamieńcu Wrocławskim - 2km od Wrocławia - spokojna okolica, bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł154 m² 9 409,09 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący wysoki standard, pełne wyposażenie, piękny ogród Lokalizacja : Nieciszów, gmina Długołęka zaledwie 15 minut od...

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł75 m² 11 000 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,70 m na wrocławskich Hubach. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja. Atutem...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł350 m² 1 997,14 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż duży przedwojenny dom, 330 m2 na działce ponad 2200 m2. Na tej nieruchomości spalił się dach, który został odbudowany. Został wykonany...

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł77,74 m² 11 821,46 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie do wykończenia w niskim apartamentowcu z windą, przy ulicy Balonowej 16-26. Do mieszkania przynależy balkon,...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,65 m² 13 530,14 zł/m²

Klaudia Chaba

Klaudia Chaba

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W pełni wyposażone mieszkanie z tarasem i miejscem parkingowym, gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł27,40 m² 16 970,80 zł/m²

Klaudia Chaba

Klaudia Chaba

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27,4 m z dodatkowym ogródkiem 8 m , położoną na parterze nowego budynku oddanego...

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł52 m² 13 653,85 zł/m²

Klaudia Chaba

Klaudia Chaba

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami parkingowymi. Gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

897 800 zł67 m² 13 400 zł/m²

Klaudia Chaba

Klaudia Chaba

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na spokojnych Maślicach we Wrocławiu. Mieszkanie w nowym...

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł163 m² 14 417,18 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość elegancki, przestronny dom szeregowy o powierzchni 150 m , zlokalizowany w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł57 m² 15 701,75 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pilna sprzedaż ! nowa cena ! Inwestycja pod airbnb lub kancelarię lub gabinet ! 300metrów od płyty rynku. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje +...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Wrocławia - 50 metrów do Rynku i placu Solnego ! Nieruchomość znajduję się na 2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 000 zł119,85 m² 9 995,83 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szanowni Państwo: mam Przyjemność przedstawić ofertę obejmującą nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej 4 lokale w prestiżowej...

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783 m² 5 286,81 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Unikalna inwestycja w sercu Wrocławia. Na sprzedaż oferujemy jeden z najpiękniejszych wrocławskich pałaców Pałac Wallenberg-Pachalych tuż obok...

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł54,09 m² 19 596,97 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne mieszkanie z rozległym widokiem na panoramę miasta z przedostatniego - 7ego - piętra! Mieszkanie wykończone w 2021 roku,...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż. Na dole 3 pokojowe mieszkanie 90m2, wykończenie standardowe, na górę osobne wejście gdzie znajduje się 5 pokoi...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,59 m² 18 553,57 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m , położone w spokojnej i zielonej części...

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu miasta, w zielonej dzielnicy Krzyki. Całe mieszkanie zostało wyposażone...

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł45 m² 15 888,89 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m z dużym ogródkiem (67 m ) Wrocław, klecina Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta...

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł48 m² 14 997,92 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wrocławski Manhattan, plac Grunwaldzki Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na...

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł62 m² 14 983,87 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto, zaledwie 150 metrów od wrocławskiego Rynku. To jedna...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , zlokalizowane w odległości zaledwie 1,5 km od Rynku, oferując idealne...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,23 m² 14 751,98 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład...

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28 m² 16 964,29 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 28 m2. -Mieszkanie jest pięknie doświetlone, posiada balkon, umiejscowione w okolicy ogródków...

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł38 m² 19 210,53 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prywatne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o łącznej powierzchni użytkowej 37,6 m kw, usytuowane na 1 piętrze w 4...

Szczegóły ogłoszenia

779 900 zł65 m² 11 998,46 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 65 m | Centrum Wrocławia Z przyjemnością prezentuję komfortowe i przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 001 m2 w miejscowości Wszemirów niedaleko Prusic. Dostępne są również inne działki budowlane od 1 000m2...

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 ul. Nożownicza, wrocław, stare Miasto, cena: 848 000 zł (16 000 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie:...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł83 m² 10 722,89 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

5-pokojowe mieszkanie, 82,90 m na Popowicach Południowych. Skład Mieszkania: pięć pokoi: istnieje możliwość szybkiej likwidacji ścianek działowych...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, stanowiący 2/3 zabytkowej kamienicy, położony w miejscowości Tyniec nad Ślęzą, w obrębie Gminy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł234,09 m² 6 322,35 zł/m²

Marian Wojtasik

Marian Wojtasik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dom w spokojnej i bezpiecznej okolicy 5 km od granic Wrocławia. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie komfort życia blisko...

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom)....

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26 m² 17 161,72 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka o powierzchni ok. 26m2. Do zamieszkania lub inwestycyjnie. Lokal stale wynajęty, przynosi dobry i stały pasywny dochód. Przy zakupie...

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50,80 m² 14 153,54 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 50,8 m (w tym piwnica ok. 3,2 m ), położone na 1 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł54,40 m² 8 270,22 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 54 m2 na Polance. W skład mieszkania wchodzi: * salon * sypialnia * oddzielna kuchnia *...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,50 m² 15 353,85 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 32,5 m w centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z cegły...

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł17,10 m² 15 087,72 zł/m²

Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mikro kawalerka o powierzchni 17m2 na osiedlu Gaj. Mieszkanie składa się z: -Korytarz -łazienka -pokój z aneksem kuchennym Atuty...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij